قوانین و مقررات سایت

4734 بازدید

قوانین و مقررات ثبت سفارش کتاب در فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید

blog details

قوانین و مقررات ثبت سفارش کتاب در فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید

1- تمامی کتب ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.

2- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3- همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

4- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

5- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

نکته: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید ، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد.

6- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان اساتید می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت

7- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.


برچسب ها : قوانین و مقررات سایت

مدیرسایت 1395/10/25

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه